Wróć do artykułów

Dedra dobiera powierzchnię w MLP Pruszków I

Firma Dedra Exim działająca w branży narzędziowej wynajęła dodatkowe 2160 m2 w parku logistycznym MLP Pruszków I. Tym samym zwiększyła wykorzystywaną powierzchnię do łącznie około 15,3 tys. m2.

Dedra Exim Sp z o.o. podpisała z MLP Group umowę dotyczącą powiększenia wynajmowanej powierzchni magazynowej o 2160 m2 w parku logistycznym MLP Pruszków I. Dodatkowa powierzchnia jest przeznaczona na cele magazynowe. Tym samym najemca zwiększył wynajmowaną powierzchnię do około 15,3 tys. m2. Firma Dedra Exim jest związana z MLP Group od 2003 roku.

Dedra Exim działa w branży narzędziowej oferując m.in. elektronarzędzia, urządzenia spawalnicze, zespoły prądotwórcze, czy też kompresory i urządzenia pneumatyczne. Produkty są sprzedawane pod markami własnymi: Dedra, Pansam, Descon i Hillen&Mohr. Spółka jest też wyłącznym dystrybutorem kompresorów marki AEG oraz nagrzewnic Stanley.

„Park logistyczny MLP Pruszków I jest naszym pierwszym i już w całości ukończonym centrum logistycznym. Wszystkie obiekty są praktycznie wynajęte. Powiększenie powierzchni było możliwe, dzięki zwolnieniu magazynu przez innego klienta. Wielu naszych najemców jest mocno związanych z daną lokalizacją i czekają na takie okazje, aby zwiększyć wykorzystywaną powierzchnię wraz z rozwojem działalności” – podkreślił Tomasz Pietrzak, Leasing Manager w MLP Group S.A.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 hektarów gdzie powstało łącznie 170 695 m² powierzchni magazynowo-produkcyjnej. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów. Kompleks znajduje się na ogrodzonym i chronionym przez 24h na dobę terenie, obsługiwany jest przez niezależną bocznicę kolejową. Obiekt posiada spore zasilanie energetyczne, duże możliwości przyszłego rozwoju dla klientów oraz proporcjonalnie duży procent miejsc parkingowych. MLP posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i głównymi arteriami łączącymi Warszawę z innymi ośrodkami miejskimi

Zobacz także