Polska

MLP Czeladź

MLP Czeladź to nowoczesne centrum logistyczne w budowie, po ukończeniu oferowało będzie 5 budynków klasy A o łącznej powierzchni 68 332 m2 powierzchni magazynowo produkcyjnych.


Broszura informacyjna

Specyfikacja techniczna

Działka parku 16,5 ha
Powierzchnia docelowa 68 332 m2
Powierzchnia istniejąca 18 899 m2
Powierzchnia do wynajęcia 49 433 m2

Budynki klasy A

Siatka słupów:
12m x 22,5m

Nośność posadzki –
6T/mkw.

10m wysokości netto

Świetliki i klapy
dymowe

System tryskaczy typu ESFR

Ogrzewanie gazowe

Oświetlenie LED

Powierzchnia biurowa
oraz socjalna na
życzenie klienta

Ochrona całodobowa

Komunikacja

MLP Czeladź jest parkiem szczególnie atrakcyjnym dla klientów zw względu na doskonałą lokalizację w pobliżu głównych dróg. Park znajduje się w pobliżu węzła łączącego autostradę A4 z drogą ekspresową S1, 15 km od portu lotniczego w Katowicach, 11 km od centrum miasta, w sąsiedztwie drogi ekspresowej S86 z Łodzi do Tych.

Sprawdź jak dojechać
Odległości:
  • 2,5 km od drogi ekspresowej S86
  • 16 km od autostrady A4
  • 11 km od Katowic 15 km
  • od portu lotniczego w Katowicach
  • 281 km od centrum Warszawy
MLP Group

Wychodzimy ponad oczekiwania klientów

Naszym nadrzędnym celem jest spełnienie oczekiwań Klientów. Oferujemy nowoczesne powierzchnie magazynowe wysokiej jakości, dopasowane w każdym zakresie do indywidualnych potrzeb Najemców.

Naszą misję realizujemy w ramach rozwijanych parków logistycznych oraz inwestycji typu BTS. Wszystkie obiekty charakteryzują się bardzo atrakcyjną lokalizacją,
w pobliżu dużych aglomeracji miejskich i węzłów drogowych.

Z naszymi Klientami współpracujemy na każdym etapie rozwoju parku logistycznego. Począwszy od pierwszej decyzji lokalizacyjnej, poprzez projektowanie, uzyskiwanie wszelkich zezwoleń, budowę, komercjalizację, a następnie zarządzanie nieruchomością. Otaczamy Najemców pełną opieką. Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne oraz dbamy o ekologię.

Wiemy, że nasze Parki to środowisko pracy dla setek, a nawet tysięcy pracowników naszych Najemców. Zależy nam aby było to miejsce przyjazne i bezpieczne, także dzięki stosowaniu rozwiązań ekologicznych oraz dbaniu o naturę. Dlatego chętnie sadzimy i pielęgnujemy drzewa w naszych parkach oraz przeznaczamy znaczny procent terenu pod powierzchnie zielone. Naszym celem jest systematyczna rozbudowa powierzchni magazynowo – produkcyjnych, przy pełnym zaufaniu i zadowoleniu Klientów.

MLP Czeladź

Będzińska 47, Czeladź, Poland

Lokalizacja parku

MLP Czeladź

Będzińska 47, Czeladź, Poland

Dodatkowe informacje
o parku:

  • + 48 22 738 30 10

  • leasing@mlpgroup.com