Niemcy

MLP Business Park Schalke

Nowoczesny park biznesowy powstaje na terenie dawnej fabryki drutu Thyssen przy Kurt-Schumacher-Strasse, na działce o powierzchni 110 000 m². Oferuje 55 000 m² całkowitej powierzchni użytkowej, rozmieszczonej w 8 halach. Elastyczne jednostki do wynajęcia mogą być podzielone od 400 do 800 m². Większe jednostki do wynajęcia dostępne są od 3 000 m².

MLP Business Park Schalke przekonuje swoim centralnym położeniem w środku aglomeracji Ruhry, jednego z najważniejszych obszarów gospodarczych w Europie. W ciągu pół godziny można stąd dojechać do około 5 milionów ludzi, a w ciągu dwóch godzin do około 30 milionów.

Zapewniają to doskonałe połączenia komunikacyjne z dziesięcioma połączeniami z czterema autostradami. W promieniu 100 km znajdują się cztery porty lotnicze. Ponadto w Gelsenkirchen znajduje się najbardziej ruchliwy publiczny port kanałowy na Kanale Ren-Herne.

W Gelsenkirchen działalność gospodarczą prowadzi ponad 3.300 firm z 27 różnych branż. W Gelsenkirchen bardzo ważny jest również wypoczynek, sport i rozrywka: ARENA PARK Gelsenkirchen, położona w bezpośrednim sąsiedztwie MLP Business Park Schalke, jest jedną z głównych atrakcji Zagłębia Ruhry. Teren wokół Veltins Arena, miejsca rozgrywek FC Schalke 04, przyciąga co roku ponad trzy miliony gości.

Pobierz plik broszury MLP Business Park Schalke

11 ha

Działka parku

55000 m2

Powierzchnia docelowa

0 m2

Powierzchnia istniejąca

55000 m2

Powierzchnia do wynajęcia

Najnowocześniejsza koncepcja parku biznesowego

Oferta dostosowana do wymagań szerokiej grupy użytkowników

Dedykowane głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw

Wysokiej jakości architektura i wyposażenie

Zrównoważona koncepcja budynku, cel: całościowa redukcja emisji CO₂ w całym cyklu życia

Atrakcyjne powierzchnie biurowe i socjalne

Wysokość hali 10 m

Zielone tereny zewnętrzne jako "strefy spotkań" i miejsca relaksu dla pracowników

MLP Business Park Schalke

Kurt-Schumacher-Straße 100, Gelsenkirchen-Mitte 45881 Gelsenkirchen, Niemcy

Dodatkowe informacje