Władze spółki

Zarząd MLP Group

Photo of Radosław T. Krochta

Radosław T. Krochta

Prezes Zarządu oraz Dyrektor Generalny

Do MLP Group S.A dołączył w 2010 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej w Polsce, Europie Wschodniej i Stanach Zjednoczonych. W latach 2001-2004 zajmował stanowisko CFO w Dresdner Bank Polska S.A. Przez kilka lat pełnił funkcję Dyrektora Działu Doradztwa Strategicznego w Deloitte Advisory w Warszawie, wcześniej pracował także jako manager w PWC w Warszawie i Stanach Zjednoczonych. Absolwent kierunku Finanse w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Oprócz tego w 2003 roku ukończył studia podyplomowe z zakresie Zarządzania na Nottingham University oraz studia podyplomowe MBA.

Profil na LinkedIn
Photo of Michael Shapiro

Michael Shapiro

Wiceprezes Zarządu

W latach 1995-2016 pełnił funkcję Prezesa Zarządu MLP Group S.A. Od czerwca 2016 r. Wiceprezes Zarządu. Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w realizacji projektów w sektorze nieruchomości. W latach 1975-2000 pełnił funkcję Dyrektora Generalnego i zarządzał spółkami Miro Engineering Ltd oraz S.M. Shapiro Engineers Ltd. Ukończył wydział Zarządzania i Inżynierii Przemysłowej w Izraelskim Instytucie Technologii w Hajfie.

Profil na LinkedIn
Photo of Tomasz Zabost

Tomasz Zabost

Członek zarządu

Zasiada w Zarządzie MLP Group i pełni funkcję Dyrektora ds. Zarządzania Projektami. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi.
Przez ostatnie 8 lat był zatrudniony w firmie ProLogis, w której pełnił funkcję Vice President- Head of Project Management. Wcześniej wspierał hiszpański koncern budowlany Dragados w wejściu na polski rynek. Podczas kariery zawodowej współpracował także z innymi deweloperami, wykonawcami powierzchni magazynowo–produkcyjnych w Polsce i za granicą, m.in. w Liebrecht&Wood, E&L Project oraz Ghelamco Poland. Absolwent kierunku budownictwo Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

Profil na LinkedIn
Władze spółki

Rada nadzorcza

Shimshon Marfogel

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Eytan Levy

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Piotr Chajderowski

Członek Rady Nadzorczej

Maciej Matusiak

Członek Rady Nadzorczej

Guy Shapira

Członek Rady Nadzorczej

Oded Setter

Członek Rady Nadzorczej