Zarząd
MLP Group

Poznaj kluczowe osoby wchodzące w skład organów statutowych
Featured image

Radosław T. Krochta

Prezes Zarządu oraz Dyrektor Generalny

Do MLP Group S.A dołączył w 2010 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej w Polsce, Europie Wschodniej i Stanach Zjednoczonych.

W latach 2001-2004 zajmował stanowisko CFO w Dresdner Bank Polska S.A. Przez kilka lat pełnił funkcję Dyrektora Działu Doradztwa Strategicznego w Deloitte Advisory w Warszawie, wcześniej pracował także jako manager w PWC w Warszawie i Stanach Zjednoczonych. Absolwent kierunku Finanse w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu.

Oprócz tego w 2003 roku ukończył studia podyplomowe z zakresie Zarządzania na Nottingham University oraz studia podyplomowe MBA.

Profil na LinkedIn
Featured image

Michael Shapiro

Wieceprezes

W latach 1995-2016 pełnił funkcję Prezesa Zarządu MLP Group S.A. Od czerwca 2016 r. Wiceprezes.

Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w realizacji projektów w sektorze nieruchomości. W latach 1975-2000 pełnił funkcję Dyrektora Generalnego i zarządzał spółkami Miro Engineering Ltd oraz S.M. Shapiro Engineers Ltd. Ukończył wydział Zarządzania i Inżynierii Przemysłowej w Izraelskim Instytucie Technologii w Hajfie.

Profil na LinkedIn
Featured image

Tomasz Zabost

Członek Zarządu

Z MLP Group SA współpracuje od 2014 roku, a od 2015 zasiada w Zarządzie i pełni funkcję Dyrektora ds. Zarządzania Projektami, Dyrektora Operacyjnego. Posiada ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi.

Przed zasileniem szeregów MLP Group, był zatrudniony w firmie ProLogis, w której przez prawie dekadę, pełnił funkcję Vice President- Head of Project Management. Wcześniej wspierał hiszpański koncern budowlany Dragados w wejściu na polski rynek.

Podczas kariery zawodowej współpracował także z innymi deweloperami, wykonawcami powierzchni magazynowo–produkcyjnych w Polsce i za granicą, m.in. w Liebrecht&Wood, E&L Project oraz Ghelamco Poland. Absolwent kierunku budownictwo Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

Profil na LinkedIn
Featured image

Monika Dobosz

Członek Zarządu

Monika Dobosz posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie finansów i rachunkowości, z czego 14 lat w sektorze nieruchomości. Do MLP Group dołączyła w 2009 r. jako kierownik działu sprawozdawczości finansowej. W 2014 roku została powołana na stanowisko Dyrektora Finansowego. W tej roli jest odpowiedzialna za sprawozdawczość finansową, zarządzanie procesem budżetowania dla grupy kapitałowej i spółek zależnych, aranżowanie nowych źródeł finansowania dla inwestycji Grupy oraz nadzór nad zespołami księgowości, kontrolingu i sprawozdawczości. Przed MLP Group pracowała w Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o., Parker Hannifin Sp. z o.o. jako Zastępca Głównego Księgowego. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Bankowość oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Sprawozdawczość Finansowa.

Profil na LinkedIn
Featured image

Agnieszka Góźdź

Członek Zarządu

Agnieszka Góźdź jest odpowiedzialna za komercjalizację parków i pozyskiwanie nowych gruntów w Polsce. Wspiera również wejście MLP Group na nowe rynki w Europie i rozwój firmy. Do zespołu MLP Group dołączyła siedem lat temu.

Posiada 16 letnie doświadczenie na rynku powierzchni magazynowych. Przed dołączeniem do MLP Group pracowała jako ekspert dla wiodących firm doradczych z branży nieruchomości, między innymi: Cushman & Wakefield, CA IMMO Real Estate Management Poland, AXI IMMO GROUP, King Sturge. Jest absolwentką Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami komercyjnymi na Politechnice Warszawskiej.

Profil na LinkedIn

Rada Nadzorcza

Shimshon Marfogel

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Eytan Levy

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Piotr Chajderowski

Członek Rady Nadzorczej

Maciej Matusiak

Członek Rady Nadzorczej

Guy Shapira

Członek Rady Nadzorczej

Oded Setter

Członek Rady Nadzorczej