Wróć do artykułów

Tomasz Pietrzak objął funkcję dyrektora w MLP Group

Tomasz Pietrzak objął funkcję dyrektora w MLP Group
Tomasz Pietrzak awansował na stanowisko Leasing Director Poland. Z MLP Group związany jest od ponad pięciu lat. Dotychczas odpowiadał za komercjalizację obiektów magazynowych w regionie warszawskim, a teraz będzie zarządzał najmem na terenie całej Polski.

MLP Group wzmacnia zespół odpowiedzialny za najem oferowanych powierzchni. Na stanowisko Leasing Director Poland został powołany Tomasz Pietrzak. Będzie odpowiadał za najem powierzchni komercyjnych we wszystkich parkach logistycznych z portfolio MLP Group zlokalizowanych na terenie Polski.

Tomasz Pietrzak jest związany z MLP Group od kwietnia 2017 r.  Początkowo pełnił funkcję Leasing Managera, a później awansował na stanowisko Senior Leasing Managera. Od samego początku był odpowiedzialny za komercjalizację parków logistycznych w regionie Warszawy. Wspierał jednocześnie Dział Leasingu w obsłudze rynków regionalnych.

Tomasz Pietrzak na przestrzeni ostatnich pięciu lat pracy w MLP Group aktywnie uczestniczył w transakcjach najmu obejmujących łącznie około 500 tys. m2 powierzchni. Powierzając Tomaszowi nadzór nad komercjalizacją powierzchni komercyjnych w całej Polsce doceniamy jego szerokie kompetencje i wysoki profesjonalizm. Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów zapewniła mu dotychczas wysoką efektywność przy leasingu obiektów, przy jednoczesnym utrzymaniu bardzo dobrych relacji z naszymi najemcami. Jesteśmy przekonani, że posiadane duże doświadczenie w zakresie najmu pozwoli osiągać bardzo dobre wyniki sprzedażowe we wszystkich realizowanych projektach w kraju – powiedział Radosław T. Krochta, Prezes Zarządu MLP Group S.A.

Przed rozpoczęciem współpracy z MLP Group doświadczenie w zakresie sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz najmu powierzchni magazynowych i biurowych zdobywał w agencji Maxon Nieruchomości. Był wówczas odpowiedzialny m.in. za aktywne pozyskiwanie klientów, koordynacje negocjacji oraz przygotowywanie umów najmu. Wcześniej współpracował z największym brokerem ubezpieczeniowym na świecie.

Tomasz Pietrzak jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Ekonomia. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. Uczestniczył w wielu kursach i szkoleniach wzmacniających kompetencje obejmujące m.in. psychologię obsługi klienta, komunikacje i negocjacje z klientem komercyjnym, czy marketing w sprzedaży.

Zobacz także