Wróć do artykułów

Światowy dystrybutor sprzętu IT dołączy do MLP Pruszków II

Światowy dystrybutor sprzętu IT dołączy do MLP Pruszków II
Dystrybutor sprzętu IT światowych marek wprowadzi się do parku logistycznego MLP Pruszków II. Firma Ingram Micro będzie korzystać z ponad 3,5 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej. Najemcę reprezentowała firma JLL.

Ingram Micro podpisała umowę ma wynajem nowoczesnej powierzchni magazynowej ok. 3500m2 w parku logistycznym MLP Pruszków II. Z tego na cele magazynowe dedykowanych jest 3240m2, a dodatkowe 250 m2 to powierzchnie socjalne i biurowe. Gotowy obiekt zostanie przekazany najemcy w lutym 2020r.

Decyzja o relokacji Ingram Micro do MLP Pruszków II była związana z aktualnymi potrzebami firmy. Nasz klient poszukiwał większej powierzchni magazynowej i biurowej. Firma MLP odpowiedziała na te oczekiwania, realizowany przez nią w sąsiedztwie Pruszkowa magazyn dał naszemu klientowi dużą elastyczność na etapie dostosowania przestrzeni pod konkretne jego wymagania, co stanowiło duży atut tej lokalizacji – komentuje Norbert Kowalczyk, Konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych, JLL.

Ingram Micro to dystrybutor sprzętu IT i urządzeń mobile światowych marek. W świecie szybko rozwijającej się technologii Ingram Micro modernizuje swoje działania, technologię i infrastrukturę tak aby zapewnić swoim klientom najwyższy poziom obsługi.

Zobacz także