Przemysław Fijałkowski dołączył do teamu MLP Group

Przemysław Fijałkowski dołączył do teamu MLP Group
MLP Group wzmacnia swój zespół sprzedażowy działający na rynku polskim. Przemysław Fijałkowski będzie pełnił funkcję Leasing Managera, odpowiadając za najem powierzchni w inwestycjach realizowanych w południowej części naszego kraju.

Przemysław Fijałkowski posiada kilkuletnie doświadczenie w najmie powierzchni komercyjnych. Ostatnio związany był z BNP Paribas Real Estate pełniąc funkcję konsultanta w departamencie przemysłowym i logistycznym.  Zajmował się m.in. pozyskiwaniem nowych najemców na rynku krajowym i zagranicznym. Aktywne wspierał klientów w całym procesie wynajmu, od poszukiwania optymalnej powierzchni do negocjowania umów. Wcześniej współpracował z firmami branży self storage i centrów handlowych angażując się m.in. w proces zakupu działek, uzyskiwanie pozwoleń na budowę i przeprowadzanie przetargów, zarządzanie dokumentacją projektową czy modelowanie finansowania projektów deweloperskich.

MLP Group obecnie rozwija się dynamicznie w czterech krajach w Polsce, Niemczech, Austrii i Rumunii. Zgodnie ze standardem Grupy wszystkie realizowane nowe inwestycje są obligatoryjnie objęte certyfikacją BREEAM na poziomie Excellent lub Very Good, a na rynku niemieckim i austriackim certyfikatem DGNB Gold lub Platinum. Działania MLP Group mają na celu ochronę środowiska i osiągnięcie zerowej emisji CO2 do 2026 roku.

Zgodnie ze strategią „build & hold” MLP Group po zakończeniu budowy parków logistycznych utrzymuje je w swoim portfelu i samodzielnie nimi zarządza. Wszystkie projekty realizowane przez Grupę wyróżnia również bardzo atrakcyjna lokalizacja parków logistycznych, stosowanie rozwiązania typu built-to-suit oraz wsparcie najemcy w trakcie trwania umowy najmu.

Podobne artykuły