Wróć do artykułów

MLP Group powiększa zespół

MLP Group powiększa zespół
MLP Group, jeden z wiodących deweloperów na europejskim rynku nieruchomości magazynowych, wzmacnia zespół odpowiedzialny za komercjalizację parków logistycznych. Z początkiem sierpnia br. Ewa Ciołek objęła funkcję Leasing Managera i będzie odpowiedzialna za wynajem powierzchni magazynowych na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Gorzowa Wielkopolskiego.

MLP Group wzmacnia dział odpowiedzialny za najem powierzchni komercyjnych. Do zespołu Leasing Department dołączyła Ewa Ciołek obejmując stanowisko Leasing Managera. W ramach MLP Group będzie odpowiedzialna za komercjalizację parków logistycznych na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Gorzowa Wielkopolskiego.

Ewa Ciołek posiada pięcioletnie doświadczenie zdobyte na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Przed dołączeniem do zespołu MLP Group pracowała jako konsultant w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych firmy Savills, gdzie odpowiedzialna była za pozyskiwanie nowych klientów oraz prowadzenie transakcji i negocjacje warunków umów najmu powierzchni magazynowych. Współpracowała z firmami z branży FMCG, e-commerce oraz dostawcami usług logistycznych.  Ewa Ciołek jest absolwentką Wydziału Neofilologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Deweloper sukcesywnie umacnia swoja pozycje w Europie, skupiając się w kluczowych regionach kraju. Dzięki atrakcyjnym lokalizacjom parki MLP Group cieszą się ogromną popularnością wśród potencjalnych jak i obecnych najemców. Zgodnie ze strategią Grupa wprowadza na terenie swoich parków eko-rozwiązania, dba nie tylko o środowisko naturalne, ale także o komfort użytkowników obiektów.

Zobacz także